Głosowanie w Sportbonus...

Zapraszamy rodziców oraz wszystkich znajomych rodziców jak również Klubu Polonia Bydgoszcz do głosowania na naszą drużynę rocznika 2010/2011 na stronie: https://www.sportbonus.pl/klub/kp_polonia_bydgoszcz_20102011-2021

NOWE MOŻLIWOŚCI NA DODATKOWE PUNKTY !!!

Wygraj spotkanie ze znanym sportowcem! Zaproś Rodziców i znajomych do oddawania głosów poprzez rejestrację kart płatniczych! Nagrodę spotkanie ze znanym sportowcem otrzyma Klub, który wciągu tygodnia zbierze najwięcej głosów za zarejestrowane karty! Graj, żeby wygrać! Czas start! Udział biorą głosy oddane od 17.11.2017 od godz. 12: 00 do 23.11.2017 do godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięskiego Klubu już 24listopada!

Zapraszaj i wygrywaj!

Nagrodę za największą ilość głosów za transakcje - voucher na zakupy w sklepie sportowym o wartości 1000złotych zdobył Klub Rockin' Body, który zebrał 124 głosów za transakcje w ciągu tygodnia zyskując dzięki nim 817 złotych! Gratulujemy!

Zwiększ szansę Twojego Klubu na nagrodę:

  • Rozdaj Rodzicom Kartki Pocztowe – Zaproszenia do głosowania na Klub ich Dziecka;
  • Zapraszaj Rodziców do głosowania, przekaż im, że mogą głosować w prosty sposób:

Płacisz kartą płatniczą za codzienne zakupy– zarejestruj kartę, dzięki temu środki finansowe dla Klubu Twojego Dziecka będą naliczać się same z każdej Twojej transakcji kartą – dodatkowe 3 głosy za każdą zgłoszoną kartę;

Robisz zakupy kilka razy w tygodniu – zrób je z nami, z pewnością znajdziesz swoje ulubione marki wśród naszych800 sklepów partnerskich. Głosuj na Klub Twojego Dziecka poprzez transakcje – dodatkowy głos za każdą transakcję.

Nasi Partnerzy to m.in.:

I wiele wiele innych sklepów czeka na Ciebie po zalogowaniu się na www.sportbonus.pl.

To proste: się logujesz, kupujesz – głosujesz! Głosy zdobywasz – wygrywasz!

Zbieraj środki finansowe dla Twojego Klubu!

Zapraszaj Rodziców do głosowania poprzez transakcje!

Rodzic wydaje miesięcznie na zakupy itankowanie ok. 1000 złotych, z tego 5% może otrzymać Twój Klub! Jeżeli masz w swoim Klubie 100 Rodziców robiących zakupy, to rocznie Twój Klub zyska 60 000 złotych. ZapraszajRodziców do głosowania poprzez transakcje!