Liga Orlika ruszyła...

Drodzy Rodzice,

Jak już wiecie sezon Ligowy w grupie Orlika rozpoczęliśmy w środę 11 września 2019 roku. Od tego sezonu nastąpiło dużo zmian związanych z naszą drużyną wprowadzoną przez Klub, które przedstawiamy poniżej.

Zmieniły się numery rachunków bankowych, które dostępne są TUTAJ, na które osobno wpłacamy składki i osobno pozostałe płatności takie jak: stroje, turnieje itp.

Składka za treningi wynosi od tego sezonu 100 zł za zawodnika płatna do 20 każdego miesiąca.

Zawodnicy powołani na mecze ligowe zabierają ze sobą: strój czarny Masita, korki (ewentualnie turfy), ochraniacze, getry, wodę niegazowaną i dobry nastrój (w sezonie jesienno-wiosennym również odzież termo).

Getry Polonii w które wyposażeni są zawodnicy/zawodniczki od tego sezonu służą jedynie do rozgrywek ligowych a na treningi prosimy wyposażyć dzieci w jednolite białe getry.

Powołania zawodników/zawodniczek na rozgrywane mecze ligowe będą wysyłane do rodziców przez Trenera Kacpra jak dotychczas poprzez sms-a, natomiast zbiórka zawodników/zawodniczek na wyjazd zawsze od tego sezonu jest przy ul. Sportowej 2 (wejście do szatni). Rodzice o godzinie zbiórki zostaną poinformowani w formie sms-a. 

Zawodnicy/zawodniczki również od tego sezonu przychodzą na treningi oraz mecze w odzieży cywilnej, cały sprzęt mają w torbie/plecaku i przebierają się sami zarówno przed jak i po treningu/meczu.

Wraz z Trenerem życzymy udanego sezonu a wszelkie nowinki jak zwykle ukazywać się będą na naszej stronie do której odwiedzania gorąco zapraszamy. Prosimy również o śledzenie tabeli ligowej naszej drużyny widocznej po prawej stronie.