Zakończenie sezonu 2019/20 i pożegnanie zawodników...

Pandemia pokrzyżowała nam plany co do zakończenia sezonu 2019/20 i hucznego pożegnania zawodników, którzy nie zdecydowali się kontynuować dalszych swoich sukcesów w ramach klasy sportowej przy KP Polonia. 

Wraz z Trenerem dziękujemy za to, że byliście z nami, za zaangażowanie i pot wylany na meczach ligowych oraz Turniejach nie wspominając o treningach. Życzymy Wam samych sukcesów w życiu prywatnym oraz piłkarskim a Rodzicom za wytrwałość i zaangażowanie w wasze wyszkolenie, bez was Rodzice nie było by tej drużyny - dlatego bardzo dziękujemy.

Zdjęcia z pożegnania dostępne są na stronie w zakładce Galeria (http://kppolonia2010.pl/gallery)

Szczególne podziękowanie składamy dla Rodziców Patrika - Leny i Mariana, którzy wspierali nas i pewnie, gdyby nie musieli wracać do siebie na Słowację Patrik nadal byłby z nami. Liczymy na zaproszenie z waszej strony na Turniej organizowany przez nowy Klub Patrika. Życzymy wam samych sukcesów.

Żal się rozstawać... ale w nowy sezonie 2020/21 witamy również nowych zawodników, którzy po pozytywnych wynikach testów sprawnościowych dostali się do Klasy Sportowej w SP Nr 31 przy KP Polonia Bydgoszcz, wam również życzymy samych sukcesów, zrozumienia w grupie i ostrych treningów, dzięki którym zaczniecie się piąć w tabelach ligowych...

                                                                                                                                 Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                                                 Trener Kacper i Kieras Tomek