Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
0:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Skra Paterek
1:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Juventus Academy Bydgoszcz
0:3
Grom Osie
Grom Więcbork
3:5
Fala Świekatowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Osie
5:5
Grom Więcbork
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:11
Krajna Sępólno Krajeńskie
Fala Świekatowo
8:2
AP Brda Bydgoszcz
Skra Paterek
3:1
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
3:2
Skra Paterek
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:3
Fala Świekatowo
Juventus Academy Bydgoszcz
4:3
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
AP Brda Bydgoszcz
3:5
Grom Osie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
8:1
AP Brda Bydgoszcz
Fala Świekatowo
9:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Grom Osie
4:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Juventus Academy Bydgoszcz
2:3
Grom Więcbork
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
6:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Skra Paterek
Fala Świekatowo
6:2
Grom Osie
AP Brda Bydgoszcz
0:10
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
3:0
AP Brda Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
11:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Skra Paterek
4:4
Fala Świekatowo
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:2
Grom Osie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:2
Grom Więcbork
Grom Osie
1:4
Skra Paterek
AP Brda Bydgoszcz
2:8
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Fala Świekatowo
4:3
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Grom Osie
3:0
Juventus Academy Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:11
Skra Paterek
Fala Świekatowo
3:3
Grom Więcbork
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Grom Więcbork
14:0
Grom Osie
Juventus Academy Bydgoszcz
3:3
Skra Paterek
AP Brda Bydgoszcz
3:10
Fala Świekatowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
4:3
Grom Więcbork
Grom Osie
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Fala Świekatowo
2:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:8
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
4:0
Juventus Academy Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
6:0
Grom Osie
AP Brda Bydgoszcz
0:3*
Skra Paterek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:3
Fala Świekatowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
3:4
Krajna Sępólno Krajeńskie
Juventus Academy Bydgoszcz
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:3
Grom Więcbork
Grom Osie
0:15
Fala Świekatowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
0:3*
Grom Więcbork
Grom Osie
3:0
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Fala Świekatowo
- : -
Skra Paterek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
- : -
Grom Osie
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
Fala Świekatowo
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
AP Brda Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?