Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:5
Juventus Academy Bydgoszcz
PAP Bzyki Żnin
5:1
Gwiazda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
0:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Gol Brodnica
3:2
JSS Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
3:0
MUKS CWZS Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:0
PAP Bzyki Żnin
Gwiazda Bydgoszcz
4:1
Olimpia Grudziądz
JSS Toruń
0:3
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
0:0
Gol Brodnica
Olimpia Grudziądz
1:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:2
JSS Toruń
Juventus Academy Bydgoszcz
3:1
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
0:0
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:0
PAP Bzyki Żnin
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:0
Juventus Academy Bydgoszcz
JSS Toruń
3:1
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
3:2
JSS Toruń
Juventus Academy Bydgoszcz
0:2
Gol Brodnica
Gwiazda Bydgoszcz
1:6
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Olimpia Grudziądz
1:0
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
3:1
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz
0:3
Juventus Academy Bydgoszcz
JSS Toruń
2:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Gol Brodnica
3:1
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
4:0
Gol Brodnica
Juventus Academy Bydgoszcz
4:0
PAP Bzyki Żnin
Olimpia Grudziądz
0:3
JSS Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
0:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS Toruń
0:4
Gol Brodnica
Juventus Academy Bydgoszcz
0:3
Olimpia Grudziądz
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
PAP Bzyki Żnin
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
1:2
JSS Toruń
PAP Bzyki Żnin
4:3
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Olimpia Grudziądz
6:2
Gwiazda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:2
Gol Brodnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:11
Juventus Academy Bydgoszcz
Gol Brodnica
3:0
PAP Bzyki Żnin
JSS Toruń
1:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
4:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
4:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
PAP Bzyki Żnin
0:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
0:4
Gol Brodnica
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
JSS Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
6:0
Olimpia Grudziądz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Gol Brodnica
3:4
Juventus Academy Bydgoszcz
JSS Toruń
1:1
PAP Bzyki Żnin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
1:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
- : -
Gol Brodnica
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:1
JSS Toruń
Olimpia Grudziądz
- : -
PAP Bzyki Żnin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
PAP Bzyki Żnin
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Bydgoszcz
JSS Toruń
- : -
Olimpia Grudziądz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?