Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
Pauza
MUKS CWZS Bydgoszcz
7:1
MUKS II CWZS Bydgoszcz
MUKS III CWZS Bydgoszcz
4:0
Gryf Sicienko
Gwiazda II Bydgoszcz
2:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Budowlany II KS Bydgoszcz
1:3
Olimpia Wtelno
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
4:0
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Gwiazda Sypniewo
Feniks Mrocza
0:9
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwiazda Sypniewo
MUKS II CWZS Bydgoszcz
4:4
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Gryf Sicienko
0:9
MUKS CWZS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
6:2
Budowlany II KS Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
8:3
Gwiazda II Bydgoszcz
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
0:6
Gwiazda Bydgoszcz
Feniks Mrocza
0:5
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
Pauza
Gwiazda Sypniewo
0:3
Grom Więcbork
MUKS II CWZS Bydgoszcz
15:0
Gryf Sicienko
MUKS III CWZS Bydgoszcz
0:11
MUKS CWZS Bydgoszcz
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
2:1
Feniks Mrocza
Budowlany KS Bydgoszcz
4:4
Olimpia Wtelno
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Budowlany II KS Bydgoszcz
2:1
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
Pauza
MUKS CWZS Bydgoszcz
17:0
Gwiazda Sypniewo
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
7:2
Gwiazda II Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
7:0
Olimpia Wtelno
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Feniks Mrocza
Budowlany II KS Bydgoszcz
0:4
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Grom Więcbork
0:3
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Budowlany KS Bydgoszcz
1:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
0:12
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gwiazda II Bydgoszcz
0:13
MUKS CWZS Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
1:3
Gryf Sicienko
KP Polonia Bydgoszcz
1:1
Budowlany II KS Bydgoszcz
Feniks Mrocza
1:4
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Grom Więcbork
0:3
Budowlany KS Bydgoszcz
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
0:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Wtelno
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Gryf Sicienko
Gwiazda Sypniewo
1:5
Gwiazda II Bydgoszcz
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1:7
MUKS CWZS Bydgoszcz
MUKS III CWZS Bydgoszcz
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Feniks Mrocza
1:3
Budowlany II KS Bydgoszcz
MUKS II CWZS Bydgoszcz
3:0
Grom Więcbork
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1:4
Budowlany KS Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Pauza
Feniks Mrocza
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Olimpia Wtelno
MUKS II CWZS Bydgoszcz
15:0
Gwiazda Sypniewo
Gwiazda Bydgoszcz
10:0
Budowlany II KS Bydgoszcz
Gryf Sicienko
1:0
KP Polonia Bydgoszcz
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
5:1
Gwiazda II Bydgoszcz
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
4:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Budowlany KS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Feniks Mrocza
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
3:4
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
0:14
Gwiazda Bydgoszcz
Budowlany II KS Bydgoszcz
2:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
1:4
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gwiazda II Bydgoszcz
2:5
Gryf Sicienko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
MUKS CWZS Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
Budowlany KS Bydgoszcz
3:1
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
1:3
Budowlany II KS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:0
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
Olimpia Wtelno
KP Polonia Bydgoszcz
8:0
Gwiazda II Bydgoszcz
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
4:2
Gryf Sicienko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Pauza
Feniks Mrocza
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
Budowlany KS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Budowlany II KS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
Gryf Sicienko
MUKS III CWZS Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Sypniewo
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
Olimpia Wtelno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Feniks Mrocza
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Budowlany II KS Bydgoszcz
- : -
Gryf Sicienko
Budowlany KS Bydgoszcz
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
- : -
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Olimpia Wtelno
- : -
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwiazda II Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Gryf Sicienko
- : -
Grom Więcbork
MUKS CWZS Bydgoszcz
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
- : -
Budowlany KS Bydgoszcz
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
Budowlany II KS Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
- : -
Olimpia Wtelno
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Budowlany II KS Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Gryf Sicienko
- : -
Gwiazda Sypniewo
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
Budowlany KS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Gwiazda Bydgoszcz
MUKS II CWZS Bydgoszcz
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
Olimpia Wtelno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
Gryf Sicienko
Gwiazda Sypniewo
- : -
Budowlany KS Bydgoszcz
MUKS III CWZS Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
Budowlany II KS Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gwiazda Bydgoszcz
- : -
MUKS III CWZS Bydgoszcz
Budowlany II KS Bydgoszcz
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
- : -
Gryf Sicienko
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
Gwiazda Sypniewo
- : -
Feniks Mrocza
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?